Home/Accu gereedschap/Accu freesmachines/Accu gipsfrezen/Makita DSD180RTJ 18V Li-ion Accu Gipszaag set (2x 5.0 Ah) in Mbox
Makita DSD180RTJ 18V Li-ion Accu Gipszaag set (2x 5.0 Ah) in Mbox
EAN: 88381761970
Gereedschapcentrum
1-3 dagen 21% korting
Bekijk
Artikelnummer: 88381761970 Categorieën: Accu freesmachines, Accu gereedschap, Accu gipsfrezen
Bekijk gerelateerde producten
Metabo SB 18 LTX BL I 18V Li-ion accu-klopboormachine body in metaBOX - koolborstelloos - 602360840
Festool ES-ETSC 125 3,0 I-Plus 18V Li-Ion accu kantenschuurmachine set (2x 3,0Ah) in systainer - 125mm
Metabo BH 18 LTX BL 16 18V Li-ion accu SDS-plus boorhamer body in MetaBox - 1.3J