Home/Tuingereedschap/Heggenscharen/Elektrische heggenschagen/Black+Decker accu heggenschaar baretool BCHTS36B-QW 36V
Black+Decker accu heggenschaar baretool BCHTS36B-QW 36V
EAN: 5035048727966
Dit product is niet meer beschikbaar
Bekijk hier alle elektrische heggenschagen
Artikelnummer: 5035048727966 Categorieën: Elektrische heggenschagen, Heggenscharen, Tuingereedschap
Bekijk gerelateerde producten
Hyundai 57647 Benzine schoonwaterpomp - 208cc - 1000L/Min
DeWALT DCMHT573X1-QW 54V Li-ion FlexVolt Accu heggenschaar set (1x 9.0Ah) - 65 cm
WOLF-Garten SDL 2800 EVO Hakselaar - 2800W
Fiskars 135016 Bladhark - 520mm