Home/Handgereedschap/Hamers/Rubber hamers/Bahco 3625RM-75 Rubber Hamer – 600g – 75mm
Bahco 3625RM-75 Rubber Hamer - 600g - 75mm
EAN: 7314153019820
Bijzondere kenmerken Rubber hamer Houten steel Specificaties Gewicht: 600 g Kop, lengte: 125 mm Kop, Breedte: 75 mm Totale lengte: 360 mm
Gereedschapcentrum
13% korting
Bekijk
Artikelnummer: 7314153019820 Categorieën: Hamers, Handgereedschap, Rubber hamers
Bekijk gerelateerde producten
Gedore 2160 PH3-C schroevendraaier - PH2 x 310mm
Knipex 8802250 Alligator Waterpomptang - 250mm
Gedore 1500 CT1-6 10-delige Steeksleutelset in 1/3 CT module - 6-27mm
Wiha 270PK601 6-delig PicoFinish ESD sleufkop, Phillips schroevendraaierset met houder
Bessey GZ60 Lijmklem - Geheel Staal - 600 x 120mm